התקנת התוכנות וההורדות הם באחריות המשתמשים בלבד, הפורום אינו לוקח אחריות על התוכן/התוכנות או כל דבר הנלווה איתם, והם לא נבנו או הוכנו על ידי/עבור משתמשי הפורום ולפיכך האחריות היא על המשתמש המבצע את הפעולות בלבד, מערכת הפורום משמשת כפלטפורמה להעברת התוכן בלבד.

חסימת\הגבלת העתקה מחשב.

• כידוע יש לאאוטנט תוכנה שחוסמת את המחשב מלהעתיק ווידאו.
    אני מעוניין בתוכנה כעין זו, אבל שתחסום את כל סוגי העתקות, חוץ מקבצי וורד.
    יש חיה כזאת?
    [אני מוכן אפי' לשלם על כזה דבר, ואולי שווה לפרוץ את התוכנה של אאוטנט, (לא לפרוץ את התוכנה בקטע של הפריצה, שזה ח"ו, אלא בקטע שלשנות את ההגדרות שבמקום שיגביל להעתיק ווידאו, זה יגביל את כל סוגי הקצים חוץ מקבצי וורד.]

• @ישראל10 אין לי מושג- אבל מדבריך היה נשמע שיש לך את הקובץ של אאוטנט הייתי שמח לקבל אותו בפרטי אם זה שייך [לא כדי לפרוץ ח"ו אני מוריד אותו כל פעם שאני צריך אם תכנה אחרת אלא כדי לחסות את ההליכה לחסימה פעם בכמה חודשים כשאני מעדכן את האנטי וירוס (יש לי שני מחשבים אחד רק לד"ת שחסום בד"כ והשני לצרכי עבודה של מישהו אחר שאני מונגש אליו גם הרבה פעמים)]
    בתודה מראש

• @MERS אין לי, אבל אם זה האופציה היחידה שיתהיה אני ינסה להסיג.

• @ישראל10 אמר בחסימת\הגבלת העתקה מחשב.:

@MERS אין לי, אבל אם זה האופציה היחידה שיתהיה אני ינסה להסיג.

עד כמה שהבנתי זה לא שייך ביקשתי מהנציג שאצלו אני חוסם כל פעם והוא אמר לי שיש להם הוראה לא לשחרר את זה לא"א כולל מישהו מוכר אבל אדרבה אם יהיה לך אשמח אם תוכל לעדכן אותי ולשלוח לי ג"כ [בכל מקרה צריך להקפיד שזה לא יסתובב ברשת שלא יקום איזה חכמולוג וישכתב את זה- יבין איך זה עובד ויכתוב קובץ הסרה כך שכל מיני צעירים יוכלו להוריד לגלוש ולהחזיר בלי שההורים ידעו שהוא התחבר לאיזה רשת לא מוגנת באזור]
    בהצלחה

• אין לאף אחד מידע בנושא?

• חסימת סרטים.rar
    אתה מכניס לתוכנה את כל סיומות הקבצים שאתה רוצה
    יש הוראות מפורטות בפנים
    זה תוכנה שאאוט נט משתמשים כדי לחסום סרטים אתה יכול לחסום כל קובץ שתרצה יש כמה סוגי חסימות שם בהצלחה

• @בסיעתא-דשמיא אמר בחסימת\הגבלת העתקה מחשב.:

חסימת סרטים.rar
    יש הוראות מפורטות בפנים
    זה תוכנה שאאוט נט משתמשים כדי לחסום סרטים אתה יכול לחסום כל קובץ שתרצה יש כמה סוגי חסימות שם בהצלחה

ואם אני אח"כ רוצה לבטל את החסימה איך אני יכול לעשות את זה
    בתודה מראש

חסימת סרטים.rar
    יש הוראות מפורטות בפנים

לא נראה לי שאאוטנט משתמשים עם זה, כפי הידוע לי הם מתקינים וידאו אוף.
    התוכנה הזאת לא שווה בקושי כלום, כי החסימה עוזרת רק לקבצים שנמצאים על המחשב, שזה אומר שאני יכול להפעיל איזה קובץ שמתחשק לי מהתקן חיצוני בלי קושי.
    ככלל צריך לדעת שמה ש @ישראל10 ביקש תוכנה שתחסום העברה של קבצים מסויימים זה דבר מורכב מאוד וכמעט בלתי אפשרי.
    אאוטנט עצמם השקיעו בפיתוח של וידאו אוף קרוב למאה אלף שקל (!!!) בשיתוף עם נטפרי.
    התוכנה תוכננה בקפידה והיא לא ניתנת לעקיפה ולהסרה כלל!!!
    היא חוסמת גם מחשבים וירטואליים וכדומה.
    אני בהחלט יכול לומר ל @ישראל10 שהיחיד שיכול לעזור לך בזה זה המפתח של וידאו אוף (רחמים יעקובוב) שהוא יכול לחסום את הקבצים שתרצה באותה צורה שחסם את הסיומות של הוידיאו, אבל קח בחשבון שמודבר בעלות גבוהה מאוד! וגם זה רק במידה והוא יסכים לשחרר את זה לשימוש לצרכים אישיים.
    מלבד זאת נראה לי שהוא רק פיתח את זה אבל הזכויות הם של נטפרי או של אאוטנט, ומן הסתם הם לא ירצו לתת לך את זה לשימוש אישי.
    מה שכן יש תוכנות שניתן באמצעותם לחסום העתקה חד צדדית, כלומר או מהמחשב להתקן חיצוני, ולהיפך. ולכאורה זה אמור להספיק לך.
    בהצלחה.

חסימת סרטים.rar
    יש הוראות מפורטות בפנים

דבר ראשון תודה רבה.
    דבר שני, אני חושש שדברי לא הובנו נכונה.

@ישראל10 אמר בחסימת\הגבלת העתקה מחשב.:

כידוע יש לאאוטנט תוכנה שחוסמת את המחשב מלהעתיק ווידאו.
    אני מעוניין בתוכנה כעין זו, אבל שתחסום את כל סוגי העתקות, חוץ מקבצי וורד.
    יש חיה כזאת?

אני מדבר על חסימת העברות, ולא על חסימה שמונעת פתיחת קבצים, זה יש לי כבר, [מכיון שזה ווינדוס סרבר] אני מדבר על התוכנה של אאוטנט שמונעת מהמחשב להעתיק סרטים, וכעין זה אני מחפש.

• @משתמש-מקצוען אמר בחסימת\הגבלת העתקה מחשב.:

מה שכן יש תוכנות שניתן באמצעותם לחסום העתקה חד צדדית, כלומר או מהמחשב להתקן חיצוני, ולהיפך. ולכאורה זה אמור להספיק לך.
    בהצלחה.

באמת יספיק תוכנה שתמנע העתקה המUSB למחשב, ויהיה אפשר רק להעתיק מהמחשב לUSB [כלומר זה פחות טוב מתוכנה שתמנע העתקה, אבל אם זה לא אפשרי, זה גם טוב].
    אבל מכיון שמדובר בחומר שנמצא על כונן משותף, אני רוצה להיות בטוח שזה יעבוד, כלומר, אני רוצה שלא יהיה ניתן להעתיק מהאונקי כלום, לא למחשב עצמו, ולא לכונן המשותף.
    @משתמש-מקצוען יש?

• @ישראל10 אמר בחסימת\הגבלת העתקה מחשב.:

@משתמש-מקצוען יש?

דבר בפרטי מה אתה מפעיל ומה אתה צריך בדיוק, ונראה איך אני יכול לעזור, (מיותר לציין שאני יעשה דבר כזה רק בתשלום...).

• קיים אפשהוא בגוגל סקריפט למניעת העתק-הדבק
    אבל משתמש מקצוען מסתמא יוכל לשדרג אותו

התחבר כדי לפרסם תגובה