yakyak | תוכנה שימושית למשתמשי hangouts הנגאוטס | גרסה חדשה

• שלום לכולם! אני מעלה כאן גרסה חדשה של תוכנה שכבר העליתי כאן בעבר, כיוון שהגרסה החדשה פותרת את רוב הדיון על ההעלאות הקודמות, ואני חושב שראויה לפוסט מיוחד משלה.

אז ככה: ידידנו @yzahn שדרג את תכנת yakyak - תוכנת שולחן-עבודה להנגאוטס צ'אט (מי שלא מכיר יקרא בהמשך הסבר), עם השיפורים הבאים: לא צריך להיכנס עם סקריפט, התמיכה בתעודת אבטחה של נטפרי מובנית. סידור של ההודעות בצורה טובה עם תמיכה מימין לשמאל, עברית, כולל בשורת הטקסט (איפה שכותבים את ההודעה). וקצת שינויים בשגיאות שהיו בתרגום המקורי לעברית. הוא לא רצה להעלות הודעה בעצמו מטעמיו השמורים עמו, לכן אני מעלה לכאן ברשותו כמובן ועם קרדיט, אז הנה, הסבר קצר למי שלא מכיר, וקישורים:

תיאור התכנה - yakyakicon@2.png :

התכנה מריצה את הנגאוטס צ'אט hangouts chat בחלון משלה, והיא רצה בתהליך נפרד מהדפדפן (וזה בעיקר מה שחשוב), אפשר להגדיר בה השתקה של התראות ממקורות מסוימים ולא להשתיק את כולם, היא נוחה מאוד לשימוש, בעברית מלאה ובחינם. היתרונות - לא צריך להפעיל את כרום ולהיכנס למייל/דף של הנגאוטס כל פעם שרוצים להתכתב או לקבל התראות. התכנה קלה מאוד על המחשב ומתחברת בצורה מהירה וקלה יחסית להנגאוטס בדפדפן. יעיל מאוד למשתמשים בנטסטיק עם גלישה איטית במיוחד בימים אלה, שרוצים לצ'וטט אם אחרים.

זה שונה לגמרי מהתוסף של כרום להנגאוטס, א' הוא רץ עם כרום, כלומר תופס משאבים וכו' וזה לא, ב' זה יותר נוח ועם יכולות השתקה, ועם אפשרות להגדיר אנשי קשר מועדפים כך שהם נמצאים כל הזמן למעלה 👍

⬇ להורדת התכנה לחצו על הקישור המתאים: וינדוס 64 סיביות, או וינדוס 32 סיביות.

חלצו את התיקייה מתוך מה שירד, והפעילו את התכנה, היכנסו לחשבון גוגל ותהנו!!

⬇ להורדת תוכנת התקנה אוטומטית שיוצרת קיצורי דרך וכו' - עיינו בפוסט הזה

💡 התכנה מאפשרת רק חשבון גוגל אחד. אבל אפשר לעקוף את זה בדרך מסוימת - אמנם בלתי אפשרי לעשות שני חשבונות על אותו חלון של התכנה, אבל אפשר לעשות עוד חלון עם עוד חשבון, וכמה שרוצים. ככה עושים את זה:
    דבר ראשון צריך ליצור עוד תיקייה עם כל הקבצים של התכנה וכו'. הכי פשוט שתורידו אותה עוד פעם מהקישור למעלה, תחלצו את התיקייה שבפנים. עכשיו יש לנו עותק של yakyak, הבעיה שכאשר תפעילו אותו הוא יתחבר שוב לחשבון שהגדרנו מראש.
    מה עושים?
    דבר ראשון תסגרו את התכנה אם הפעלתם אותה. תבדקו שהיא לא רצה עדיין בשורת המשימות.
    היכנסו לתיקייה של התכנה > app < resources > בתוך התיקייה נמצא קובץ בשם package.json. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לפתוח אותו לעריכה (הכי פשוט עם "פנקס רשימות") בשורה הראשונה בקובץ כתוב כך:

"name": "yakyak",

פשוט תשנו את הערך yakyak לכל משהו אחר שתחשבו. הכי פשוט להוסיף לו תו: yakyak1.
    תשמרו את העריכה ותסגרו.
    הפעילו את התכנה. 🎉 יש לכם yakyak חדשה!! אפשר להפעיל את שתי התוכנות יחד! בכל תוכנה יעלה החשבון שהגדרתם בה מראש. אפשר לחזור על התהליך כמה שרוצים..

קרדיט לשיפורים - כמו שכתבתי למעלה - ל @yzahn הבלתי נלאה 👍 👍 👍 , למי שרוצה לעקוב אחרי ההתפתחויות ולתת star בגיטהב זה כאן, תנו לו המון לייק!!!

בהצלחה ושיהיה לכם בהנאה, @chv

• @chv יפה מאוד מאוד, כל הכבוד.
    שאלה, בצ'אט הרגיל יש אפשרות להסתיר ושלא ידעו אם אני נמצא או לא (כזה עיגול ירוק), יש אפשרות גם בתוכנה הנ"ל לעשות את זה? או שהוא מלכתחילה מסונכרן עם הצ'אט בגוגל.
    נ.ב. זה בעצם אותה תוכנה של hangouts רק עם שדרוג?

• @שוהם307 אני חושב שהוא מסונכרן עם הצאט הרגיל. אם תסתיר את עצמך ברגיל זה יהיה אותו דבר בזה לכאורה.

נ.ב. זה בעצם אותה תוכנה של hangouts רק עם שדרוג?

למען הדיוק: להנגאוטס אין תוכנה. זה התכנה היחידה שיש להנגאוטס.
    מה שיש זה תוסף כרום, שיכולותיו לעומת yakyak נלוזות.

• האם ניתן להגדיר תצוגת שיחות בצד שמאל?

• @shemesh אפשר לעשות כל מה שרוצים אם משחקים עם קבצי המקור (כל קבצי הJS בתוך התיקייה views אחראים על העיצוב) יש מצב שyzahn יוציא לזה גרסה שלגמרי הכל בימין, לא יודע.

• @chv אמר בyakyak | תוכנה שימושית למשתמשי hangouts הנגאוטס | גרסה חדשה:

@shemesh אפשר לעשות כל מה שרוצים אם משחקים עם קבצי המקור (כל קבצי הJS בתוך התיקייה views אחראים על העיצוב) יש מצב שyzahn יוציא לזה גרסה שלגמרי הכל בימין, לא יודע.

(@chv מנותק ומגיב?!)

• @shemesh dda86fe5-3aed-4aaf-be95-ca1ccdbc3cde-תמונה.png מוסתר ומגיב

• פוסט זה נמחק!

• הוא לא מוצא לי שום אנשי קשר.
    ב. יש אופציה לוידאו?

• @אלימיר כל מה שיש לך בהנגאוטס הרגיל אמור להגיע גם לזה.
    ב' - וידאו - אין אפשרות.

• @chv אמר בyakyak | תוכנה שימושית למשתמשי hangouts הנגאוטס | גרסה חדשה:

להנגאוטס אין תוכנה

סתם שאני יבין, הצ'אט הזה שיש בצד ימין באימייל זה תוסף? כלומר ניתן להסרה וכו'?

• @שוהם307 לא, כשמדברים על צאט כתוסף הכוונה לתוסף כרום הזה

• @chv סליחה על הבורות, ולמה לא להשתמש בצ'אט המובנה?

• @שוהם307 הסברתי את ההבדל בכמה מקומות.. תעיין בעצמך, למעלה, ובתחומים וכו'

• @chv הסברת את ההבדל בינו לבין התוכנה החדשה שהצגת לעיל, אני שואל מה ההבדל בין התוסף הנגאוטס לצ'אט המובנה. סליחה אם כתבת ולא ראיתי עדיין.

• מדריכים

@שוהם307 בטח שהוא כתב.
    @chv אמר בyakyak | תוכנה שימושית למשתמשי hangouts הנגאוטס | גרסה חדשה:

תיאור התכנה - yakyakicon@2.png :

התכנה מריצה את הנגאוטס צ'אט hangouts chat בחלון משלה, והיא רצה בתהליך נפרד מהדפדפן (וזה בעיקר מה שחשוב), אפשר להגדיר בה השתקה של התראות ממקורות מסוימים ולא להשתיק את כולם, היא נוחה מאוד לשימוש, בעברית מלאה ובחינם. היתרונות - לא צריך להפעיל את כרום ולהיכנס למייל/דף של הנגאוטס כל פעם שרוצים להתכתב או לקבל התראות. התכנה קלה מאוד על המחשב ומתחברת בצורה מהירה וקלה יחסית להנגאוטס בדפדפן. יעיל מאוד למשתמשים בנטסטיק עם גלישה איטית במיוחד בימים אלה, שרוצים לצ'וטט אם אחרים.

זה שונה לגמרי מהתוסף של כרום להנגאוטס, א' הוא רץ עם כרום, כלומר תופס משאבים וכו' וזה לא, ב' זה יותר נוח ועם יכולות השתקה, ועם אפשרות להגדיר אנשי קשר מועדפים כך שהם נמצאים כל הזמן למעלה 👍

• אמרו לי שממחר נטפרי חוסמת את הצ'אט בג'ימייל.
    האם ההאנגאאוטס של yak yak גם יחסם בעקבות כך,
    או בגלל שהוא חיצוני לג'ימייל, לא יושפע מהחסימה?
    אשמח לדעת
    יומקסים 🙂

• אוקי הסתדרתי.

• צוות פיקוח

@גאולה-דהאן אמר בyakyak | תוכנה שימושית למשתמשי hangouts הנגאוטס | גרסה חדשה:

אוקי הסתדרתי.

שאלת שאלה לא?! אז מה הסתדרת?

• בפורום נטפרי:
    עקב שינוי מערכתי בהגדרות הסינון,

במידה הצ'אט נחסם לכם ואתם נמצאים במסלול שכולל אתרים, נא פעלו לפי הרשום בדף החסימה בקישור הזה https://hangouts.google.com.

אם נוסח ההודעה היא ש"אופסס.. כתובת זאת סגורה לפי הגדרות הקהילה אליה אתה שייך" תוכלו לשלוח פניה לקהילה מדף החסימה של האתר. והם יחליטו האם לפתוח את הצ'אט בחשבונכם. תוכלו לציין בהודעה לקהילה שבמידה והם מאשרים את הפתיחה מומלץ שיפתחו את התגית "צ'אט גוגל".

אם נוסח ההודעה היא ש"אופסס.. כתובת זאת סגורה לפי הגדרות ברירת המחדל שהגדרת בחשבונך" תוכלו לפתוח את התגית "צ'אט גוגל" בהגדרות הסינון האישיות שלכם בקישור הזה, לאחר הוספת התגית יש לשמור את השינויים בלחיצה על הלחצן שמור בראש הדף.‏

אם הגדרות הסינון שלכם נעולות על ידי הקהילה תוכלו לפנות לקהילה ולבקש מהם שיפתחו בחשבונכם את התגית "צ'אט גוגל". פרטי יצירת הקשר עם הקהילה רשומים בדף הגדרות הסינון. במידה ואתם נמצאים תחת פיקוח של קהילת "נטפרי אישי/נטפרי אישי מינימלי/ועדת הרבנים לביצור חומת הדת" תוכלו לשלוח פניה לנטפרי דרך מערכת הפניות.

אם אין לכם הגדרות סינון אישיות/קהילה מחמירות נסו למחוק קבצי קאש, כמו"כ יתכן והדבר נובע מחיבור אינטרנט איטי.

התחבר כדי לפרסם תגובה