התקנת התוכנות וההורדות הם באחריות המשתמשים בלבד, הפורום אינו לוקח אחריות על התוכן/התוכנות או כל דבר הנלווה איתם, והם לא נבנו או הוכנו על ידי/עבור משתמשי הפורום ולפיכך האחריות היא על המשתמש המבצע את הפעולות בלבד, מערכת הפורום משמשת כפלטפורמה להעברת התוכן בלבד.

• שלום
    יש לי אוצר החכמה מועתק (העתקה מההעתקה המותרת לפי רוב הפוסקים), והכל עובד כשורה בדיסק קשיח, אך העברתי את הקבצים לכרטיס זיכרון המכיל נפח זה, ומאחר והמחשב מזהה אותו כדיסק נשלף הוא לא מזהה את הספרים.

האם למישהו יש פיתרון לעשות שהמחשב יזהה את הדיסק נשלף כמו דיסק קשיח רגיל? (יש הגדרה בניהול דיסקים שטוען דיסק מסוים בתוך דיסק אחר, אך זה אך ורק אם טוענים אותו בתוך תקיה בדיסק האחר, ואוצר החכמה יכול לעבוד רק אם הוא נמצא בתקיה הראשית של הדיק קשיח).

תודה מראש.

• מדריכים

@inin אמר באוצר החכמה:

שלום
    יש לי אוצר החכמה מועתק (העתקה מההעתקה המותרת לפי רוב הפוסקים), והכל עובד כשורה בדיסק קשיח, אך העברתי את הקבצים לכרטיס זיכרון המכיל נפח זה, ומאחר והמחשב מזהה אותו כדיסק נשלף הוא לא מזהה את הספרים.

האם למישהו יש פיתרון לעשות שהמחשב יזהה את הדיסק נשלף כמו דיסק קשיח רגיל? (יש הגדרה בניהול דיסקים שטוען דיסק מסוים בתוך דיסק אחר, אך זה אך ורק אם טוענים אותו בתוך תקיה בדיסק האחר, ואוצר החכמה יכול לעבוד רק אם הוא נמצא בתקיה הראשית של הדיק קשיח).

תודה מראש.

איזה גירסה?

• פוסט זה נמחק!

• פוסט זה נמחק!
  • מנהלים

@inin אשמח לדעת למה מותר לגזול ממישהו שהשקיע סכומים הזויים על פרוייקט??
    אשמח באמת. כי יש מצב שיש לי את פרטי חשבון הבנק שלך ואשמח לקחת משם כסף ע"י העברה מהעברה.. 😊