התקנת התוכנות וההורדות הם באחריות המשתמשים בלבד, הפורום אינו לוקח אחריות על התוכן/התוכנות או כל דבר הנלווה איתם, והם לא נבנו או הוכנו על ידי/עבור משתמשי הפורום ולפיכך האחריות היא על המשתמש המבצע את הפעולות בלבד, מערכת הפורום משמשת כפלטפורמה להעברת התוכן בלבד.

• כידוע ישנם אתרים המדרגים רמת אבטחה של כל אתר ואתר.
    שאלתי היא, האם יש תוסף המביא את הדירוג מייד בשורה למעלה? כלומר, שכל אתר שאני נכנס הוא שולח את הכתובת לבירור הדירוג, ומציג למעלה את רמת האבטחה?
    משהו בדומה למנעול המוצג צמוד לכתובת האתר, אבל מפורט יותר, מדורג יותר, ואולי גם אמין יותר.
    תודה רבה!

• @נגן אני לא מכיר משהו שנותן את הציון באייקון בתור תוסף וכדו', רק MyWOT שזה לדעתי לא מוצלח בכלל מבחינת דירוג (זה מסתמך על דירוג משתמשים, להבדיל משירותים כמו וירוסטוטאל שמסתמכים על דירוג של כלי בדיקה כמו אנטיוירוסים וכדו')
    וגם לא נראה לי מביא ציון אלא צריך ללחוץ על סמל התוסף ואז נפתח פופאפ עם הציון וכו'
    מה שmyWOT הזה כן נחמד, זה שעל כל תוצאה בגוגל הוא מוסיף סמל אם בטוח או לא.

מה שכן - יש flagfox, שאפשר להגדיר שבלחיצה על סמל התוסף ייפתח לך בדיקה בוירוסטוטאל, או בURLvoid וכו', וזה די נוח.
    באמת יכול להיות מעניין לפתח תוסף לכזה דבר. או שפיתחו ולא הצלחתי למצוא 😢
    לURLvoid יש API אבל אני חושב שהוא בתשלום. וגם לוירוסטוטאל יש API, חינם. בדקתי אותו הרגע.
    מעניין

• מדריכים

@chv אמר בבקשה | תוסף לזיהוי רמת אבטחה של אתר:

@נגן אני לא מכיר משהו שנותן את הציון באייקון בתור תוסף וכדו', רק MyWOT שזה לדעתי לא מוצלח בכלל מבחינת דירוג (זה מסתמך על דירוג משתמשים, להבדיל משירותים כמו וירוסטוטאל שמסתמכים על דירוג של כלי בדיקה כמו אנטיוירוסים וכדו')
    וגם לא נראה לי מביא ציון אלא צריך ללחוץ על סמל התוסף ואז נפתח פופאפ עם הציון וכו'
    מה שmyWOT הזה כן נחמד, זה שעל כל תוצאה בגוגל הוא מוסיף סמל אם בטוח או לא.

מה שכן - יש flagfox, שאפשר להגדיר שבלחיצה על סמל התוסף ייפתח לך בדיקה בוירוסטוטאל, או בURLvoid וכו', וזה די נוח.
    באמת יכול להיות מעניין לפתח תוסף לכזה דבר. או שפיתחו ולא הצלחתי למצוא 😢
    לURLvoid יש API אבל אני חושב שהוא בתשלום. וגם לוירוסטוטאל יש API, חינם. בדקתי אותו הרגע.
    מעניין

לא פיתחו מה
    https://addons.mozilla.org/he/firefox/addon/flagfox/
    ??

• @פישל לא הבנתי מה כתבת??